Portfolio for 0xee..5d0d

Non-property tokens

Stablecoins

USDC: 1.38
XDAI: 0.98

RMM deposits

USDC RMMv3 deposit: 25.57

RMM loans

Other tokens

RealTokens

Total RealToken value: $24696.13
Weekly rent: $44.57 (Yield: 9.411 %)
Total RealToken value based on last 30 days of YAM transactions: $7904.83 (-67.99%)

Vervana T1v2 11.33 50.18 232.0000 11641.76 3194.64 (-72.56%)
10410 Cadieux 10.35 50.91 92.9406 4731.61 976.81 (-79.36%)
PH Pinoalto A003 1.75 53.12 65.0000 3452.8 2516.15 (-27.13%)
1 Holdings Harding 8.2 61.56 20.0000 1231.2 339.8 (-72.4%)
1 Holdings Kitchener 10.09 50.93 20.0700 1022.17 272.15 (-73.38%)
9117 Manor 9.86 50.0 19.0000 950.0 234.84 (-75.28%)
11222 E 7 Mile 9.14 50.46 6.0000 302.76 48.48 (-83.99%)
15930 Monica 9.92 50.73 5.0000 253.65 57.55 (-77.31%)
10510 Roxbury 9.23 50.6 2.8100 142.19 31.25 (-78.02%)
18401 Joy 9.48 53.9 2.0000 107.8 33.28 (-69.13%)
11766 College 9.03 50.93 2.0000 101.86 22.3 (-78.11%)
9493 Beaconsfield 9.11 50.86 2.0000 101.72 22.6 (-77.78%)
10422 Crocuslawn 9.05 50.77 2.0000 101.54 22.8 (-77.55%)
12163 Santa Rosa 10.03 50.68 2.0000 101.36 21.6 (-78.69%)
12097 Prairie 9.07 50.66 2.0000 101.32 22.72 (-77.58%)
13615 Meyers 9.12 50.62 2.0000 101.24 21.98 (-78.29%)
12631 Hayes 9.11 50.3 2.0000 100.6 22.94 (-77.2%)
LOAN 12850 W Chicago 11.0 50.0 2.0000 100.0 21.44 (-78.56%)
14830 Pierson 10.09 50.56 1.0000 50.56 21.5 (-57.48%)